Реєстрація

Ваше ім'я

Ваш e-mail

Пароль

Контактний телефон

Форма власності вашої компанії?
фізичне лице
юридичне лице
Яка вантажопідйомність шасі Вас цікавить?
до 3т
до 10т
до 20т
до 30т
до 40т
Який тип транспортного засобу Вас цікавить?
логістика
спецтехніка
комунальна техніка
(Всі поля обов'язкові для заповнення)

Нагадати пароль

Ваш e-mail

Введіть e-mail, вказаний під час реєстрації.

Якщо Ваш обліковий запис підтверджено та активовано, то буде згенеровано новий пароль та відправлено на введений E-mail.

гаряча лінія: тел. +38-050-301-25-25 – багатоканальний
UARU

AUMAN

Могутність, яка заслуговує на довіру

Сучасні комерційні вантажівки AUMAN випускаються найбільшим світовим автоконцерном FOTON DAIMLER за проектом DAIMLER BENZ у середньому та важкому класі і мають вантажопідйомність від 12 до 90 т.

Безпека, комфорт та надійність.

Головний принцип конструкції вантажівок AUMAN – зручність для людини та відповідність найвищим стандартам якості. Ці автомобілі відповідають вимогам європейських норм безпеки ECE R93 та пройшли сертифікацію безпеки за стандартом Rhine TUV (Німеччина). Сучасна 3-місна кабіна з одним або двома спальними місцями, кондиціонером та режимом climate control гарантує високий рівень комфорту для водія, який може прийняти максимально зручне положення при керуванні завдяки регульованому сидінню на пневмопідвісці та вдало розташованій рульовій колонці.

Стійкість і підвищена вантажопідйомність. Рама вантажівки AUMAN виготовляється із застосуванням технології MERCEDES BENZ з двох П-подібних лонжеронів, з'єднаних методом холодного клепання, що забезпечує велику міцність та високий коефіцієнт при скручуванні. Задній міст у литому корпусі з подвійним редуктором виготовлений за технологією DAIMLER BENZ або STEYR із застосуванням ударного зварювання. На всіх вантажівках AUMAN застосовується синхронізована коробка Eaton & Fast з об'єднаним головним та переднім корпусом, допоміжними задніми корпусами, здвоєними валами. Автомобіль має знижений центр важкості та гарну стійкість. На вибір клієнта автомобіль може бути обладнаний сучасним дизельним двигуном одного з трьох світових виробників: MERSEDES BENZ, Cummins, Weichai-STEYR. Вони мають хорошу потужність від 160 до 460 к.с., великий крутний момент і здатність моментального прискорення.

Крім того, ці автомобілі оснащені німецькою 2-контурною гальмівною системою з ASR, ABS Wabco, а також гірським гальмом крилоподібного типу. У модельній лінійці вантажівок AUMAN слід виділити такі переваги: стійкість, надійна якість, міцність конструкції, довговічність та низька вартість.

http://kobalt-foton.com.ua/24/