Реєстрація

Ваше ім'я

Ваш e-mail

Пароль

Контактний телефон

Форма власності вашої компанії?
фізичне лице
юридичне лице
Яка вантажопідйомність шасі Вас цікавить?
до 3т
до 10т
до 20т
до 30т
до 40т
Який тип транспортного засобу Вас цікавить?
логістика
спецтехніка
комунальна техніка
(Всі поля обов'язкові для заповнення)

Нагадати пароль

Ваш e-mail

Введіть e-mail, вказаний під час реєстрації.

Якщо Ваш обліковий запис підтверджено та активовано, то буде згенеровано новий пароль та відправлено на введений E-mail.

гаряча лінія: тел. +38-050-301-25-25 – багатоканальний
UARU

Машина вакуумна-Асенізатор серії KSV-60 KOBALT на шасі FOTONDAIMLER

KSV-60KSV-60
Розділ Комунальна техніка
Категорія Асенізатор
Модель KSV-60
Бренд КОБАЛЬТ
Суб-бренд KOBALT
Шасі FotonDaimler
Колiсна/формула 4х2
Об'єм цистерни 5-6 м3

Машина вакуумна спеціалізованасеріїKSV-60 КОБАЛЬТ на спеціальному шасі 4х2 від FOTONDAIMLER (Фотон Даймлер) займає особливе становище на ринку. За своїми технічними характеристиками вона перевершує багато інших марок спецмашин, що знаходяться на балансі комунальних та обслуговуючих підприємств.

Асенізатор серіїKSV-60 КОБАЛЬТ призначений для вакуумного очищення вигрібних ям, відстійників, септиків тощо .д., скрізь, де потрібний забір та перевезення нечистот, різних рідких та щільних не горючих відходів при обслуговуванні інженерних мереж та споруд місцевої інфраструктури.

Асенізатор серіїKSV-60 КОБАЛЬТ оснащується надійним та економічним дизельним двигуном американської фірми Cummins що забезпечує малий витрата палива, тривалий моторесурс та довговічність спецтехніки на довгі роки, а високопродуктивні сучасні вакуумні насоси від кращого європейського виробника гарантує безперебійну роботу та продуктивність до 564м3/год при відкачуванні нечистот з глибини понад 6м

Асенізатор серіїKSV-60 КОБАЛЬТзавдяки продуманій та надійній конструкції має високу маневреність і може пересуватися дорогами всіх технічних категорій, у тому числі пересіченою місцевістю, і на складних ділянках зелених зон, і будівельними майданчиками, а також у будь-яких інших умовах щоденної важкої експлуатації.

Асенізатор серіїKSV-60 КОБАЛЬТ поєднує в собі передові технології та розробки відомих лідерів автомобілебудування з Великобританії (LOTUS) та Німеччини (Mersedes-Benz). Поєднуючи в собі найкращі якості, притаманні спецтехніці даного класу для довговічності та безпеки під час експлуатації.

АсенізаторсеріїKSV-60 КОБАЛЬТ, оснащується надійною цистерною з високоміцної конструкційної сталі об'ємом від 7м3 до 10м3, для надійності корпус цистерни посилений гнутими п-подібними шпангоутами, а всередині розташовані хвилерізи для протидії гідроударам при русі, а для зручності утримання цистерни заднє денце може відкриватися механічно або гідравлічно.

Для безпеки та комфорту водія та екіпажу в кабіні вакуумної машинисеріїKSV-60 КОБАЛЬТ встановлена камера заднього виду та сучасний кондиціонер.

Основна перевага – мала витрата палива при великій вантажопідйомності!

Купити Асенізатор KSV-60 КОБАЛЬТ на шасі FOTON DAIMLER (Фотон Даймлер) Ви можете у виробника, ТОВ " АВТОСКЛАДАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОБАЛЬТ", у місті Харкові, або в дилерських представництвах у містах:  ;КиївЗапоріжжя.

Надаємо послуги з проектування та подальшого виготовлення різної спецтехніки та технологічного обладнання, по < /span>Вашім технічним умовам. 

Технічні характеристики

Короткі технічні параметри Асенізатора серії KSV-60 КОБАЛЬТ на шасі FOTONDAIMLER (Фотон Даймлер)

 Вантажопідйомність 7 000 - 7 500 кг
KVS-300koles Кол./ формула 4х2
Дорожній просвіт (Кліренс) 240 мм
Передній звис 1195 мм
Кут переднього звису 240
Підвіска Ресорна багато листова з амортизаторами та стабілізаторами поперечної стійкості
Об'єм цистерни 3-6м3
Глибина всмоктування 6м-8м
Продуктивність насоса 432-564 м3/година
dv Двигун Cummins ISF 3.8
mosh Потужність 115 - 125 кВт/2600об/хв-1
КПП Механічна 6+1
Кабіна 3 місця (з палкою або без спалки)
Шини 8.25R20 або 9.00R22,5 (6+1)
Витрата палива на 100 км 20 л-25 л
Габарити ТЗ 5800-6300х2400х2800-3200мм
Повна маса 13 000кг