Реєстрація

Ваше ім'я

Ваш e-mail

Пароль

Контактний телефон

Форма власності вашої компанії?
фізичне лице
юридичне лице
Яка вантажопідйомність шасі Вас цікавить?
до 3т
до 10т
до 20т
до 30т
до 40т
Який тип транспортного засобу Вас цікавить?
логістика
спецтехніка
комунальна техніка
(Всі поля обов'язкові для заповнення)

Нагадати пароль

Ваш e-mail

Введіть e-mail, вказаний під час реєстрації.

Якщо Ваш обліковий запис підтверджено та активовано, то буде згенеровано новий пароль та відправлено на введений E-mail.

гаряча лінія: тел. +38-050-301-25-25 – багатоканальний
UARU

Наша мета — Забезпечити сучасною Автоспецтехнікою міста та регіони України для вирішення різноманітних логістичних, комунальних та будівельних завдань.

Наші традиції — Ми цінуємо стабільні відносини з партнерами і прагнемо виконувати взяті на себе зобов'язання якісно та вчасно, як у виробництві, так і у сервісному обслуговуванні.

< p style="text-align: justify;">Наша якість — Для успішної адаптації сучасних машин до українських реалій при складанні Автоспецтехніки «КОБАЛЬТ» використовуються передові технології і найякісніші вузли, і агрегати найкращих міжнародних брендів таких як:

Foton Group, Daimler-Benz, Cummins, Bosch, AVL AG, LOTUS, STEYR, Isuzu, PERKINS, Deutz AG, ZF Transmission, FAST GEAR BOX , EATON Transmission, Rexroth, HYVA, Poclain, WABCO та багато інших брендів, що добре зарекомендували себе у важких умовах експлуатації.

Bosch Kubota STEYR Rexroth EATON Transmission WABCO HYVA
Isuzu

Komatsu
CAT Cummins Weichai Deutz AG Poclain hydraulics FAST GEAR BOX PERKINS ZF Transmission LOTUS
<

Автоскладальне підприємство «КОБАЛЬТ» засноване в 1999 році.
Ліцензія ДТЗ №239 від 04.07.2007 р. «Виробник дорожньо-транспортних засобів»,


З 2008 р. на підприємстві впроваджено систему управління Стандартами якості ISO9001 №UA2.003.07198-12

Свідоцтво про присвоєння міжнародного ідентифікаційного коду виробника< /td> Сертифікат на систему керування якістю ISO 9001< /td>

Вся продукція, яка виробляється під брендом «КОБАЛЬТ», має серійний український сертифікат відповідності якості (за системою УкрСепро) та міжнародним стандартом Євро-3, Євро-4, Євро-5.


Генеральний директор Пінський Валерій Віталійович

< Спеціалізацією компанії «КОБАЛЬТ» є виробництво вантажних шасі, комерційних автомобілів, комунальної, будівельної, спеціальної техніки та інженерного обладнання.

Продукція КОБАЛЬТ чудово задовольняє потреби підприємств у будь-якій сфері народного господарства України.

Самоскид КОБАЛЬТ Навантажувач КОБАЛЬТ

Виробничий комплекс АП «КОБАЛЬТ» складає 35000 м2і включають: strong>

  • заготівельна ділянка
  • металообробна ділянка
  • зварювальна ділянка
  • гідравлічна ділянка
  • складальна ділянка
  • ділянка налагодження
  • лакофарбова ділянка
  • тестова ділянка
  • випробувальний полігон

На підприємстві використовується сучасне імпортне обладнання, що дозволяє виробляти якісну та конкурентоспроможну продукцію.
Також підприємство має власну станцію технічного обслуговування з мобільними виїзними бригадами та склади з широким асортиментом запасних частин.

Сервісний центр

< td>Сервісний центр
Склад запчастин Сервісний центр

У 2004 р. компанія «КОБАЛЬТ» підписала договір про ексклюзивне представництво з однією з найбільших міжнародних корпорацій FOTON GROUP у сегменті спецтехніки та дорожньо-будівельних машин, які успішно зарекомендували себе у різних галузях промисловості та народного господарства України.

Підписання угоди з корпорацією FOTON GROUP Підписання угоди з корпорацією FOTON GROUP Презентація автомобілів КОБАЛЬТ

У 2006 р. між FOTONLOVOLHEAVYMACHINERY та АП «КОБАЛЬТ» для підвищення конкурентоспроможності було підписано стратегічний договір про створення в м. Харкові автоскладального підприємства з великовузлового збирання важких вантажівок FOTON AUMAN. Ця подія ознаменувала новий етап у розвитку компанії та вивела її на абсолютно новий технологічний рівень виробництва .

< Розробивши спільну систему контролю якості та виробництва «FHM SKD PROJECT», на підприємство були направлені іноземні фахівці, що дозволило досить швидко і якісно розпочати складання вантажівок FOTON AUMAN за системою «FHM SKD PROJECT».

Протягом 2006 р. на АП « КОБАЛЬТ» було освоєно складання важких самоскидів, автобетонозмішувачів, сідельних тягачів, напівпричепів та фронтальних навантажувачів.

У грудні 2006р компанія «КОБАЛЬТ»< /strong> була нагороджена міжнародним срібним дипломом від FOTONLOVOLHEAVYMACHINERY, за великий внесок у просування продукції FOTON AUMAN SPV на західні ринки.


Диплом від FOTON LOVOL HEAVY MACHINERY

Також, під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та зв'язку та Міністерства транспорту та зв'язку України, 25 грудня 2006 р. у м. Києві АП «КОБАЛЬТ» було нагороджено почесним дипломом «ЛІДЕР ТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ 2006».

Диплом «ЛІДЕР ТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ 30=200 293

Працюючи в тісних зв'язках з науковими центрами < strong>FOTON та українськими центрами стандартизації, ця продукція пройшла всі необхідні випробування та отримала сертифікат відповідності на серійне виробництво машин в Україні.В результаті з 2007 р. вантажівки та спецтехніка FOTON AUMAN випускаються під брендом «КОБАЛЬТ» з присвоєнням міжнародного коду автовиробника ДТЗ – VIN Y89...

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ПРОДУКЦІЇ

Церемонія отримання сертифіката відповідності на серійне виробництво автомобілів


< tr>
< a href="img/21/832.jpg" rel="prettyPhoto[gallery1]">Сертифікація шасі Технічні умови ДТЗ Сертифікація ДТЗ Свідоцтво виробника Сертифікат ISO 9001
Сертифікація шасі Технічні умови ДТС Сертифікація ДТС Свідоцтво виробника ISO 9001


2007 рік став для АП «КОБАЛЬТ» найбільш значущим та успішним у просуванні торгової марки FOTON AUMAN в Україні. Після підбиття підсумків 2007 року, делегація компанії «КОБАЛЬТ» була запрошена на міжнародну конференцію дилерів у м. Гуанчжоу, що проводиться FOTON LOVOL HEAVY MACHINERY, і отримала першу премію та звання «КРАЩИЙ ДИЛЕР 2007».

Премія «КРАЩИЙ ДИЛЕР 2007» Вручення премії «КРАЩИЙ ДИЛЕР 2007»На звітних зборах АП «КОБАЛЬТ» у жовтні 2008 р. було прийнято рішення про розширення асортименту модельного ряду спецтехніки «КОБАЛЬТ» для задоволення потреб народного господарства України та забезпечення ринкового попиту на сучасні транспортні засоби.


Інженери та конструктори АП «КОБАЛЬТ» спільно з міжнародними партнерами розробили нову лінійку машин для агропромислового комплексу та комунального господарства України.
/>На виставці «АГРО 2009», була представлена нова модель самоскида-зерновоза AC 3251/2А KOBALT 6x4 з об'ємом кузова 30 м3 та розвантаженням на дві сторони. Дані самоскиди добре зарекомендували себе на збиранні врожаю за рахунок мостів з підвищеною прохідністю, плавною системою розвантаження та малою витратою палива до 35 л/100 км.

Самоскид-зерновоз AC 3251/2А KOBALT Самоскид-зерновоз AC 3251/2А KOBALT


У травні 2009 р. зі складальної ділянки АП«КОБАЛЬТ» на тестові випробування зійшли перші підмітально- вакуумні машини серії «КУМ» - «КОБАЛЬТ УНІВЕРСАЛЬНІ МАШИНИ», а вже в липні випробувана спільна розробка корпорації FOTON та компанії КОБАЛЬТ - сміттєвоз 6x4 із заднім завантаженням та об'ємом бункера 18м3 на шасі FOTON AUMAN.

Сміттєвоз КОБАЛЬТ Підмітально-вакуумні машини серії
< p>


У 2010 р. між корпорацією FOTON та АП «КОБАЛЬТ» було підписано новий договір про організацію на території України виробництва зі збирання шасі легень LDT< /strong> та середніх MDT вантажівок, об'єднаних спільною торговою маркою FOTON.


< strong>Успішна робота протягом 2011 року
, дозволила нам налагодити виробництво нового модельного ряду шасі легких комерційних вантажівокFOTON AUMARK та середніх комерційних вантажівок FOTON AUMAN з двигунами кращого світового стандарту CUMMINS.

Ця подія сформувала відмінну виробничу платформу для виробництва широкого модельного ряду машин муніципального та логістичного призначення.


З середини 2011 р. АП «КОБАЛЬТ» розпочало серійне виробництво різних типів комунальних та логістичних автомобілів з різною тонажністю та конфігурацією:
Пресувальні сміттєвози, Бункеровози, Прибиральні та вакуумні машини, а так само
Бортові вантажівки, Автофургони ізотермічні та промтоварні, Авторефрижератори, вантажівки з крано-маніпуляторною установкою і т.д.

Сміттєвоз KOBALT KGB-140 Бункеровоз KOBALT KGP-8.2 Підмітально-вакуумна машина KOBALT KVS-5000
Сміттєвоз
KOBALT KGB-140 < p>

Бункероз
KOBALT KGP-8.2

< br />

Підмітально-вакуумна
машина KOBALT KVS-5000


Машина поливомийна KOBALT MSV-3< /a> Машина асенізаторна KOBALT KSV-60 Машина илососна KOBALT KVV-70
Машина поливомийна
KOBALT MSV-3


Машина асенізаторна
KOBALT KSV-60


Машина илососна
KOBALT KVV-70


Бортова вантажівка KOBALT FKB-1069 Автофургон KOBALT FKF-1069 Вантажівка з крано-маніпуляторною установкою KOBALT FKB-2063Z
Бортова вантажівка
KOBALT FKB-1069
Автофургон
KOBALT FKF-1069
Вантажівка з крано-маніпуляторною установкою KOBALT FKBН-2063Z


В 2011 р. понад 20 новинок комунальних машин та спецтехніки представило АП «КОБАЛЬТ» на осінніх виставках у м. Києві: Тир-2011, Стройтех-2011 та Комунтех-2011.

Комунтех-2011 Передача автоспецтехніки місту Харкову, 2011 рік Стройтех-2011< /p>

Так само наприкінці 2011 р. АП «КОБАЛЬТ» здійснило постачання спеціалізованої техніки для комунальних підприємств міста Харкова. Урочиста передача техніки відбувалася на площі Конституції.

rel="prettyPhoto[gallery1]" >Передача автоспецтехніки до міста Харкова, 2011 рік Передача автоспецтехніки місту Харкову, 2011 рік Передача автоспецтехніки місту Харкову, 2011 рікПередача автоспецтехніки місту Харкову, 2011 рік Передача автоспецтехніки місту Харкову, 2011 рік Передача автоспецтехніки місту Харкову, 2011 рік

2012 рік ознаменувався найзнаковішою подією для корпорації FOTON
18 лютого 2012 р. корпорацією FOTON та концерном DAIMLER AG створено спільне підприємство з виробництва середніх та важких вантажівок AUMAN та дизельних двигунів Mercedes-Benz.

Створення спільного китайсько-німецького підприємства FOTON DAIMLER AUTOMOTIVE Створення спільного китайсько-німецького підприємства FOTON DAIMLER AUTOMOTIVE Створення спільного китайсько-німецького підприємства FOTON DAIMLER AUTOMOTIVE

Створене підприємство FOTON DAIMLER AUTOMOTIVE інтегрувало передові технології виробництва автомобілів концерну DAIMLER AG, що забезпечило зростання якості виробленої автотехніки.

Передові технології виробництва FOTON DAIMLER AUTOMOTIVE Передові технології виробництва FOTON DAIMLER AUTOMOTIVE Передові технології виробництва FOTON DAIMLER AUTOMOTIVE

Наприкінці 2012 р. комунальні машини АП «КОБАЛЬТ» були представлені на виставці Комунтех-2012 (м. Київ)

Комунтех-2012 Комунтех-2012< /p>

У 2013 році асортимент автоспецтехніки «КОБАЛЬТ» поповнився десятьма новими моделями машин для будівельних та комунальних підприємств України.


Інженери та механіки Автоскладального підприємства «КОБАЛЬТ» щорічно проходять технічний тренінг на заводах корпорації FOTON DAIMLER AUTOMOTIVE< /strong> для впровадження сучасних методів виробництва у себе на підприємстві.


Тривале співробітництво з Харківським національним автодорожнім університетом ХНАДУ забезпечує АП «КОБАЛЬТ» науково-технічними кадрами та молодими спеціалістами, що дозволяє покращувати якість та збільшувати асортимент спецтехніки, що підлягає складним і мінливим умовам українського ринку.


Враховуючи оптимальні робочі характеристики, надійність, високі експлуатаційні показники якості та ремонтопридатність. «КОБАЛЬТ» зарекомендувала себе з оцінкою «відмінно» та заслужила довіру з боку багатьох покупців.


Нашими клієнтами є: Українські залізниці УЗ, найбільші металургійні, хімічні, гірничодобувні, будівельні та комунальні підприємства України.
Вже десятки державних та комунальних організацій, а також приватних компаній з багатьох регіонів України успішно експлуатують спецтехніку та інженерне обладнання «КОБАЛЬТ»< /strong>, які допомагають їм своєчасно та ефективно виконувати поставлені завдання.

Самоскид КОБАЛЬТ Сміттєвоз КОБАЛЬТ Тягач FOTON Підмітально-вакуумна машина КОБАЛЬТ

Менеджери відділу продажів та сервісної служби Автоскладального підприємства «КОБАЛЬТ» завжди готові надати нашим клієнтам кваліфіковану консультацію з наступними рекомендаціями з питань придбання та експлуатації виробленої нами спецтехніки «КОБАЛЬТ», а також завжди запросять Вас відвідати виставковий центр та спеціалізовані виставки, на яких Ви зможете вибрати Автоспецтехніку, що найбільш оптимально відповідає Вашим вимогам.

З 2012 року Автоскладальне підприємство «КОБАЛЬТ» полягає в Конфедерації будівельників України.

КОБАЛЬТ та Конфедерація будівельників України КОБАЛЬТ та Конфедерація будівельників України КОБАЛЬТ та Конфедерація будівельників України

Наприкінці 2013 р. комунальні машини та спецтехніка АП «КОБАЛЬТ» були представлені на виставці Коммунтех-2013 (м. Київ) та на спеціалізованій перезентації автоспецтехніки для комунальних підприємств міста Харкова.< /p>

Презентація автоспецтехніки КОБАЛЬТ для комунальних підприємств м. Харкова, 2013 р. Презентація автоспецтехніки КОБАЛЬТ для комунальних підприємств м. Харкова, 2013 р. Презентація автоспецтехніки КОБАЛЬТ для комунальних підприємств м. Харкова, 2013 р.

У липні 2014 р. АП «КОБАЛЬТ» успішно провело презентацію на території Омелянівського кар'єру (Житомирська область). Учасники презентації змогли не тільки ознайомитися з новинками автотехніки КОБАЛЬТ, але й переглянути її тест-драйв. Презентація автотехніки КОБАЛЬТ на території Омелянівського кар'єру, 2014 р. Презентація автотехніки КОБАЛЬТ на території Омелянівського кар'єру, 2014 р. Презентація автотехніки КОБАЛЬТ на території Омелянівського кар'єру, 2014 р.

Автоскладальне підприємство «КОБАЛЬТ» є постійним учасником усіх ключових виставок, форумів та конференцій, пов'язаних з розвитком Українського автопрому та народного господарства України.

Передача автоспецтехніки місту Харкову, 2011 рік


Департамент продажів:
Тел.: +38-050-301-25-25 багатоканальний
Адреса: м. Харків, вул. Лозівська, 5
Карта проїзду